Kontakt

Departament Personelu Lotniczego

adres e-mail: lpl@ulc.gov.pl

Sekretariat LPL
tel: +48 22 520 72 83, fax +48 22 520 72 94

Dyrektor Departamentu
Wiktor Rosiński
tel.: +48 22 520 72 83, fax +48 22 520 72 94
e-mail: wrosinski@ulc.gov.pl

Zastępca Dyrektora Departamentu
Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej, Szef Egzaminatorów Praktycznych
Bogusław Rak
tel.: +48 22 520 72 83, fax +48 22 520 72 94
e-mail: brak@ulc.gov.pl

Naczelnik Inspektoratu Licencjonowania Personelu Lotniczego

Magdalena Szubińska
tel: +48 22 520 72 15
e-mail: mszubinska@ulc.gov.pl

p. o. Naczelnik Inspektoratu Certyfikacji i Nadzoru
Marek Kocemba
tel: +48 22 520 74 45, fax +48 22 520 74 41
e-mail:  mkocemba@ulc.gov.pl

Naczelnik Inspektoratu Personelu Technicznego
Tadeusz Gembski
tel: +48 22 520 74 97, fax +48 22 520 72 94
e-mail: tgembski@ulc.gov.pl


p. o. Naczelnego Lekarza Lotnictwa Cywilnego
lek. med. Bogusław Biernat
tel.: +48 22 520 74 27
e-mail: bbiernat@ulc.gov.pl

p.o. Naczelnika Wydziału Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej
Anna Pawłowska
tel.: +48 22 520 74 43
e-mail: apawlowska@ulc.gov.pl
 
Szef Egzaminatorów Teoretycznych Komisji Egzaminacyjnej 
Anna Matusiak
tel.: +48 22 520 74 30
e-mail: amatusiak@ulc.gov.pl

Sekretarz Komisji Egzaminacyjnej 
Anna Szulc
tel. +48 22 520 74 31
e-mail: aszulc@ulc.gov.pl

Naczelnik Wydziału Rejestru Personelu Lotniczego
Beata Łojszczyk
tel: +48 22 520 74 51, 520 74 52; fax +48 22 520 74 53
e-mail: blojszczyk@ulc.gov.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

OK