Kliknij, by wydrukować tę stronę

12.09.2019 Aktualizacja: 12.09.2019

Zaproszenie do udziału w spotkaniu Grupy Roboczej SMS

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego zaprasza do wzięcia udziału w trzecim spotkaniu Grupy Roboczej SMS ds. integracji Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem w polskich organizacjach i podmiotach lotniczych.

Trzecie spotkanie Grupy Roboczej SMS odbędzie się w dniach 3-4 października 2019 roku na terenie Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.

Przypominamy, że Grupa Robocza SMS organizuje spotkania kwartalnie, a  ideą jej funkcjonowania jest wymiana doświadczeń pomiędzy organizacjami, a także doskonalenie i standaryzacja Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem w lotnictwie cywilnym.
Rozpoczęcie spotkania nastąpi w dniu 3 października o godz. 12:00 w sali konferencyjnej terminala pasażerskiego Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.
Głównym tematem, który będzie prezentowany i omawiany jest „Zarządzanie Zmianą”, a organizacjami, których przedstawiciele podzielą się swoimi doświadczeniami będą:


Ponadto podczas spotkania zostanie omówiony projekt „Porozumienia dotyczącego przystąpienia do Forum Wymiany Danych w ramach SMS” po uwzględnieniu dotychczasowych uwag i pytań.
W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu przedstawicieli organizacji lotniczych oraz do zaprezentowania własnych doświadczeń w ramach „Zarządzania Zmianą” podczas tego spotkania prosimy o wysłanie informacji do dnia 18.09.2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»