16.04.2015 Aktualizacja: 19.12.2017

Informacje dotyczące bezpieczeństwa EASA

EASA - Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym opublikowanymi przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA).
Biuletyny Informacyjne Bezpieczeństwa (EASA SIB - Safety Information Bulletin) dotyczą wszystkich dziedzin lotnictwa, mogących wpływać na bezpieczeństwo.
Informacje zawarte w poszczególnych biuletynach mogą być skierowane do różnych adresatów, tj. nadzorów lotniczych, operatorów, użytkowników, obsługi technicznej itd.
Publikacje te mają charakter informacyjny, a stosowanie zaleceń w nich zawartych nie jest obowiązkowe, choć wysoce wskazane wg EASA.

Biuletyny Informacyjne Bezpieczeństwa, przygotowywane jedynie w języku angielskim, dostępne są na stronie internetowej EASA.>>>

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies