29.10.2021 Aktualizacja: 04.11.2021

Informacja dla Klientów ULC

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zasady przyjmowania Klientów zostały dostosowane do obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Prosimy o zapoznanie się z nimi.

 

W celu zmniejszenia potencjalnego ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 zachęcamy do kontaktów telefonicznych oraz drogą elektroniczną. W przypadku konieczności spotkania bezpośredniego z pracownikami Urzędu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Przypominamy o obowiązku przestrzegania reżimu sanitarnego - noszenia maseczek, zachowywania dystansu i dezynfekcji rąk. Na terenie ULC dostępne są bezdotykowe dystrybutory z płynem dezynfekcyjnym, a przy recepcji obowiązkowy pomiar temperatury.

 

Jednocześnie informujemy, że Punkt Obsługi Klienta Urzędu Lotnictwa Cywilnego jest nieczynny do 4 listopada 2021 r. z powodu nieobecności pracowników związanej z Covid-19.

Uprzejmie prosimy Klientów o kontakt telefoniczny pod numerem + 48 22 520 72 00, mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź za pośrednictwem ePuap.

Korespondencję do Urzędu będzie można pozostawić w skrzynce znajdującej się przed wejściem do Punktu Obsługi Klienta.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies