22.02.2022 Aktualizacja: 23.02.2022

Sesja egzaminacyjna w marcu 2022 r. [AKTUALIZACJA]

AKTUALIZACJA KOMUNIKATU

W nawiązaniu do komunikatu dotyczącego sesji egzaminacyjnej w marcu 2022 r. informujemy, że w dniach 9-16 marca 2022 r. do egzaminów będą mogli przystąpić także kandydaci bez rezerwacji, w ramach wolnych miejsc na sali egzaminacyjnej.

 

****

Informujemy, że komputerowa sesja egzaminacyjna w marcu odbędzie się w dniach 8 - 18 marca 2022 r., w godzinach 9.00-15.00.
Rezerwacje zostaną uruchomione 28 lutego 2022 r. o godz. 9.00.


Do egzaminów w sesji marcowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby, dla których sesja marcowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział (dotyczy osób, którym kończy się 18-miesięczny termin + odstępstwa, na zdanie egzaminów),
W poczekalni LKE działa kolejkomat. Od godziny 9 można pobierać numerki. Prosimy o stosowanie się do zaleceń osób z komisji egzaminacyjnej w zakresie organizacji.
Przypominamy, że na terenie Urzędu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Osoby bez prawidłowo założonej maseczki nie będą obsługiwane.
Informujemy także, że poczekalnia jest otwierana o godzinie 9 oraz że w poczekalni LKE mogą przebywać tylko i wyłącznie kandydaci podchodzący do egzaminów w danym dniu.

Jednocześnie informujemy, że w marcu nie odbędzie się sesja w Chełmie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies