23.06.2022 Aktualizacja: 23.06.2022

ULC wyróżniony Znakiem Jakości w konkursie „Przyjazny Urząd 2022”

Dzisiaj, tj. 23 czerwca, obchodzimy Dzień Służby Publicznej, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych w 2002 roku.

Sektor publiczny odgrywa istotną rolę w życiu społecznym i gospodarczym współczesnych państw. Wysoka jakość i szeroka dostępność usług publicznych wpływają na podniesienie poziomu życia obywateli.

Tym bardziej dzisiaj miło nam poinformować, że Urząd Lotnictwa Cywilnego otrzymał Znak Jakości w 7. edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Instytucji Administracji Publicznej „Przyjazny Urząd 2022” oraz statuetkę i Wyróżnienie Nadzwyczajne „Innowacyjny Urząd”.

 

Statuetka "Przyjazny Urząd" na tle samolotu

Znak Jakości „Przyjazny Urząd” przyznawany jest urzędom o szczególnych osiągnięciach we wdrażaniu nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań odnoszących się do jakości usług publicznych. Certyfikat „Przyjazny Urząd” przyznaje Kapituła złożona z naukowców i praktyków, specjalizujących się w problematyce administracji publicznej i zarządzania jakością.

Wyróżnienie „Innowacyjny Urząd” przyznano za budowanie w Urzędzie nowoczesnej kultury organizacyjnej z wykorzystaniem innowacji technologicznych i procesowych, które w sposób bezpośredni wpływają na jakość obsługi Klienta.

Przedstawiciel Urzędu na tle logotypu "Przyjazny Urząd" ze statuetką i dyplomem

Zdj. Z-ca Dyrektora Biura Dyrektora Generalnego ULC


Przyznając nagrodę uwzględniono m.in.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies