24.10.2022 Aktualizacja: 23.11.2022

Sesja egzaminacyjna w listopadzie

Informujemy, że komputerowa sesja egzaminacyjna w listopadzie odbędzie się w dniach 8-18 listopada 2022 r., w godzinach 9.00-15.00. 

UWAGA! W dniu 11.11.2022 Urząd nie pracuje – Święto Niepodległości.

Rezerwacje zostaną uruchomione 31 października 2022 r. o godz. 9.00.


Do egzaminów w sesji listopadowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację oraz osoby, dla których sesja listopadowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział – w dniach 8-18 listopada.
• osoby bez rezerwacji – w dniach 8-17 listopada.


Poczekalnia LKE jest otwierana o godzinie 9. Prosimy o nieprzyjeżdżanie na egzaminy wcześniej ponieważ przed otwarciem poczekalni nie ma możliwości oczekiwania na egzamin wewnątrz budynku. W poczekalni działa kolejkomat, od godziny 9 można pobierać numerki. Przypominamy, że w poczekalni LKE mogą przebywać tylko kandydaci podchodzący do egzaminów w danym dniu.


Prosimy o stosowanie się do zaleceń osób z komisji egzaminacyjnej w zakresie organizacji.
Zwracamy się z prośbą o odwoływanie rezerwacji w przypadku braku możliwości uczestniczenia w sesji, aby inni kandydaci mogli skorzystać z rezerwacji. Nieodwołanie rezerwacji skutkuje zmniejszeniem limitu przysługujących rezerwacji w danej sesji.


UWAGA! 18 listopada 2022 r. osoby bez rezerwacji nie będą mogły przystępować do egzaminów w ULC.

Jednocześnie informujemy, że 9 listopada 2022 r. w Centrum Lotniczym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) odbędzie się sesja egzaminów teoretycznych na licencje:
• pilota samolotowego rekreacyjnego LAPL(A),
• pilota samolotowego turystycznego PPL(A),
• pilota śmigłowcowego rekreacyjnego LAPL(H),
• pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H),
• pilota szybowcowego SPL,
• pilota balonowego BPL.
Sesja egzaminacyjna odbędzie się w godzinach 9:00 – 15:00


Rezerwacje zostaną uruchomione 28 października 2022 r. o godz. 9.00


Zwracamy się także z prośbą aby osoby, które na egzaminy do Centrum Lotniczego PANS w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) przylatują statkami powietrznymi zgłaszały ten fakt służbom lotniska Depułtycze Królewskie (EPCD) na 24 godziny przed przylotem zgodnie z AIP VFR Polska.
Do egzaminów w sesji listopadowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby bez rezerwacji.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies