23.11.2022 Aktualizacja: 23.11.2022

Sesja egzaminacyjna w grudniu

Informujemy, że komputerowa sesja egzaminacyjna w grudniu odbędzie się w dniach 6-16 grudnia 2022 r., w godzinach 9.00-15.00
Rezerwacje zostaną uruchomione 28 listopada 2022 r. o godz. 9.00

Do egzaminów w sesji grudniowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację oraz osoby, dla których sesja grudniowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział – w dniach 6-16 grudnia.
• osoby bez rezerwacji – w dniach 6-15 grudnia.


Poczekalnia LKE jest otwierana o godzinie 9.00. Prosimy o nieprzyjeżdżanie na egzaminy wcześniej, ponieważ przed otwarciem poczekalni nie ma możliwości oczekiwania na egzamin wewnątrz budynku. W poczekalni działa kolejkomat, od godziny 9.00 można pobierać numerki. Przypominamy, że w poczekalni LKE mogą przebywać tylko kandydaci podchodzący do egzaminów w danym dniu.
Prosimy o stosowanie się do zaleceń osób z komisji egzaminacyjnej w zakresie organizacji.


Zwracamy się z prośbą o odwoływanie rezerwacji w przypadku braku możliwości uczestniczenia w sesji, aby inni kandydaci mogli skorzystać z rezerwacji. Nieodwołanie rezerwacji skutkuje zmniejszeniem limitu przysługujących rezerwacji w danej sesji.


UWAGA! 16 grudnia 2022 r. osoby bez rezerwacji nie będą mogły przystąpić do egzaminów w ULC.

Jednocześnie informujemy, że 7 grudnia 2022 r. w Centrum Lotniczym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) odbędzie się sesja egzaminów teoretycznych na licencje:
• pilota samolotowego rekreacyjnego LAPL(A),
• pilota samolotowego turystycznego PPL(A),
• pilota śmigłowcowego rekreacyjnego LAPL(H),
• pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H),
• pilota szybowcowego SPL,
• pilota balonowego BPL.


Sesja egzaminacyjna odbędzie się w godzinach 9:00 – 15:00
Rezerwacje zostaną uruchomione 25 listopada 2022 r. o godz. 9.00.


Zwracamy się także z prośbą aby osoby, które na egzaminy do Centrum Lotniczego PANS w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) przylatują statkami powietrznymi zgłaszały ten fakt służbom lotniska Depułtycze Królewskie (EPCD) na 24 godziny przed przylotem zgodnie z AIP VFR Polska.
Do egzaminów w sesji grudniowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby bez rezerwacji.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies