20.09.2019 Aktualizacja: 24.12.2019

Posiedzenie założycielskie Komitetu Koordynacyjnego Portu Lotniczego Kraków-Balice

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego informuje, iż w związku z decyzją o wprowadzeniu całorocznej koordynacji rozkładów lotów w Porcie Lotniczym Kraków-Balice od dnia 29 marca 2020 r. w dniu 14 października 2019 roku, na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice Sp. z o.o., w Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport przy ul. kpt. M. Medweckiego 3 w Balicach odbędzie się posiedzenie założycielskie Komitetu Koordynacyjnego Portu Lotniczego Kraków-Balice. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00. Szczegóły dotyczące spotkania zostaną opublikowane na stronie internetowej Urzędu i zarządzającego Portem Lotniczym Kraków-Balice.

Do udziału w posiedzeniu uprawnione są podmioty wymienione w § 3 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 30 kwietnia 2004 r. w sprawie tworzenia i działania komitetów oraz współdziałania i konsultacji w porcie lotniczym (Dz. U. 2004 nr 103 poz. 1088). Wpisu na listę członków Komitetu Koordynacyjnego dokonuje sekretarz – którego funkcję na posiedzeniu założycielskim Komitetu pełni przedstawiciel Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego – na pisemny wniosek podmiotu ubiegającego się o członkostwo.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 9 października 2019 r. na adres e-mail wymieniony poniżej.

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz formularzy wniosku o wpisanie na listę członków Komitetu oraz upoważnienia do działania w imieniu podmiotu zapraszamy do kontaktu z Departamentem Rynku Transportu Lotniczego, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 22 520 73 79.

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»