08.10.2020 Aktualizacja: 12.10.2020

Październikowa sesja egzaminacyjna [aktualizacja: 12.10.2020]

W uzupełnieniu komunikatu dotyczącego sesji październikowej informujemy, że Urząd Lotnictwa Cywilnego planuje zrealizować sesję październikową w całości, zgodnie z zaplanowanym wcześniej harmonogramem.

 

Jednakże, gdyby Warszawa została objęta czerwoną strefą, część sesji będzie musiała zostać odwołana. W takim przypadku odwołana część sesji zostanie zrealizowana w terminie późniejszym (najprawdopodobniej w listopadzie).

Osoby, które rozpoczną zdawanie egzaminów w pierwszym tygodniu sesji, będą mogły kontynuować zdawanie egzaminów w nowym wyznaczonym terminie i będzie to traktowane jako egzaminy zdawane w ramach sesji październikowej.

Rezerwacje na dni, w których sesja się nie odbędzie, będą obowiązywać i będą realizowane w wyznaczonym dodatkowo terminie. Osoby, dla których sesja w październiku jest ostatnią sesją, będą mogły ją dokończyć w nowym terminie.

***

Informujemy, że zgodnie z harmonogramem sesji na rok 2020 w dniach 13-23 października odbędzie się komputerowa sesja egzaminacyjna.

Egzaminy prowadzone będą w godzinach 8:00 – 16:00. Osoby z rezerwacją zapraszamy do godziny 12.00. Osoby bez rezerwacji będą zapraszane do rejestracji od godziny 12.30, pod warunkiem, że na sali będą wolne miejsca.

Utrzymany zostaje reżim sanitarny i dodatkowe zasady obowiązujące w sytuacji pandemii.

Ponownie przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz utrzymywania dystansu. Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że w ostatnim dniu sesji jest zawsze bardzo wielu chętnych chcących przystąpić do egzaminów. Wiąże się to z długim oczekiwaniem w kolejce, a nawet, w wielu przypadkach, brakiem możliwości wejścia na salę egzaminacyjną.

Należy wziąć pod uwagę ewentualne objęcie Warszawy czerwoną strefą, w takim wypadku sesja październikowa zostanie przerwana.

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»