07.04.2021 Aktualizacja: 07.04.2021

Warsztaty dla organizatorów pokazów lotniczych w sezonie 2021

Przypominamy, że 22 kwietnia 2021 r. odbędą się otwarte wiosenne warsztaty dla organizatorów, osób funkcyjnych zaangażowanych w organizację i prowadzenie pokazów lotniczych, a także pilotów biorących udział w pokazach w sezonie 2021.


W związku z aktualną sytuacja związaną z COVID-19 oraz nadal obowiązującymi restrykcjami w kwestii organizacji zgromadzeń publicznych, warsztaty przeprowadzone będą w formie online na platformie Microsoft Teams.
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie do 15 kwietnia 2021 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. poniższych danych:

1. Imię i nazwisko uczestnika(*);
2. Funkcja pełniona podczas pokazów lotniczych;
3. Adres e-mail uczestnika, na który zostanie wysłany link do spotkania w formie online na platformie Microsoft Teams.
*uczestnictwo w spotkaniu w formie online możliwe jest tylko po użyciu tych samych danych przesłanych podczas zgłoszenia

Jednocześnie zachęcamy Państwa do zgłoszenia czynnego udziału w warsztatach, przedstawienie swojej prezentacji lub przesłanie propozycji tematów do poruszenia w trakcie warsztatów, w terminie do 15 kwietnia 2021 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z już dostępnymi materiałami w formie elektronicznej na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego pod adresami:

https://www.ulc.gov.pl/pl/zarzadzanie-bezpieczenstwem/pokazy-lotnicze-i-loty-akrobacyjne

oraz

https://www.ulc.gov.pl/pl/zarzadzanie-bezpieczenstwem/kultura-i-promocja-bezpieczenstwa/warsztaty-bezpieczenstwa-w-lotnictwie-cywilnym/5058-materialy-edukacyjne-w-ramach-odwolanych-warsztatow-dla-organizatorow-pokazow-lotniczych-w-sezonie-2020

UWAGA! Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to)»