23.12.2021 Aktualizacja: 23.12.2021

Sesja egzaminacyjna w styczniu 2022 r.

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że komputerowa sesja egzaminacyjna w styczniu odbędzie się w dniach 11 - 21 stycznia 2022 r., w godzinach 9.00-15.00.
Rezerwacje zostaną uruchomione 3 stycznia 2022 r. o godz. 9.00.


Do egzaminów w sesji styczniowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby, dla których sesja styczniowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział (dotyczy osób, którym kończy się 18-miesięczny termin + odstępstwa, na zdanie egzaminów) i będą one traktowane jak osoby z rezerwacją,
• osoby bez rezerwacji w dniach 11 – 19 stycznia.
W poczekalni LKE działa kolejkomat. Od godziny 9 można pobierać numerki. Prosimy o stosowanie się do zaleceń osób z komisji egzaminacyjnej w zakresie organizacji.


Przypominamy, że na terenie Urzędu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Osoby bez prawidłowo założonej maseczki nie będą obsługiwane.
Informujemy także, że poczekalnia jest otwierana o godzinie 9 oraz że w poczekalni LKE mogą przebywać tylko i wyłącznie kandydaci podchodzący do egzaminów w danym dniu.
UWAGA! w dniach 20-21.01.2022 r. osoby bez rezerwacji nie będą mogły przystępować do egzaminów w ULC.


* Zwracamy się także z prośbą, aby osoby, dla których podchodzenie do egzaminów w sesji styczniowej nie jest konieczne, podjęły decyzję o przełożeniu zdawania na kolejne miesiące, a tym samym umożliwiły podejście do egzaminu osobom, które zdają egzaminy na podstawie bazy pytań ECQB07, gdyż sesja styczniowa jest ostatnią sesją, podczas której można zdawać egzaminy na podstawie starej bazy pytań.


***
Jednocześnie informujemy, że w dniach 20 – 21 stycznia 2022 r. w Centrum Lotniczym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) odbędzie się sesja egzaminów teoretycznych na licencje:
• pilota samolotowego rekreacyjnego LAPL(A),
• pilota samolotowego turystycznego PPL(A),
• pilota śmigłowcowego rekreacyjnego LAPL(H),
• pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H),
• pilota szybowcowego SPL,
• pilota balonowego BPL.


Sesja egzaminacyjna odbędzie się w godzinach 9:00 – 15:00
Rezerwacje zostaną uruchomione 31 grudnia 2021 r. o godz. 9.00.
Jednocześnie informujemy, że 21 stycznia 2022 r. w Centrum Lotniczym PWSZ w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) będą odbywały się także egzaminy językowe (KSEJ). Osoby zainteresowane podejściem do egzaminu językowego mogą zapisywać się pod numerem tel.: +48(22)520 74 43 tel. kom.: +48 694 409 512, e-mail:

Zwracamy się także z prośbą aby osoby, które na egzaminy do Centrum Lotniczego PWSZ w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) przylatują statkami powietrznymi zgłaszały ten fakt służbom lotniska Depułtycze Królewskie (EPCD) na 24 godziny przed przylotem zgodnie z AIP VFR Polska.
Do egzaminów w sesji styczniowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby, dla których sesja styczniowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział (dotyczy osób, którym kończy się 18-miesięczny termin + odstępstwa, na zdanie egzaminów) i będą one traktowane jak osoby z rezerwacją,
• osoby bez rezerwacji.


Szanowni Państwo, informujemy, że ze względu na trwający stan epidemii, w przypadku dużej liczby zakażeń powyższe ustalenia mogą ulec zmianie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies