11.04.2022 Aktualizacja: 11.04.2022

Warsztaty dla organizatorów pokazów lotniczych w sezonie 2022 [AGENDA]

Przypominamy, że 14 kwietnia 2022 r. odbędą się otwarte wiosenne warsztaty dla organizatorów, osób funkcyjnych zaangażowanych w organizację i prowadzenie pokazów lotniczych, a także pilotów biorących udział w pokazach w sezonie 2022.

Zapraszamy do zapoznania się z AGENDĄ

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego zaprasza organizatorów pokazów lotniczych, wszystkie osoby funkcyjne zaangażowane w organizację i prowadzenie pokazów lotniczych, a także pilotów biorących udział w pokazach lotniczych, na otwarte wiosenne warsztaty poświęcone organizacji pokazów w sezonie 2022.

Warsztaty odbędą się 14 kwietnia 2022 r. w formie hybrydowej w godz. 9.00-14.00:

1) stacjonarnie: w siedzibie Urzędu Lotnictwa Cywilnego, ul. Flisa 2 (I piętro, sala nad Bistro Flanders).

2) online: na platformie Microsoft Teams.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie do 8 kwietnia 2022 r. zgłoszenia za pośrednictwem formularza elektronicznego. 

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/r/WSTaFBYGcx 


Jednocześnie zachęcamy Państwa do zgłoszenia czynnego udziału w warsztatach, możliwości przedstawienie swojej prezentacji lub przesłanie propozycji tematów do poruszenia w trakcie warsztatów, w terminie do 1 kwietnia 2022 r. na adres mailowy:

Osoby biorące udział w warsztatach w formie online otrzymają na zgłoszony adres e-mailowy link do spotkania.
*uczestnictwo w spotkaniu w formie online możliwe jest tylko po użyciu tych samych danych przesłanych podczas zgłoszenia

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies