22.03.2022 Aktualizacja: 22.03.2022

Sesja egzaminacyjna w kwietniu 2022 r.

Informujemy, że kwietniowa komputerowa sesja egzaminacyjna odbędzie się w dniach 4 - 14 kwietnia 2022 r., w godzinach 9.00-15.00

UWAGA! W tym miesiącu sesja wyjątkowo rozpoczyna się w poniedziałek 4 kwietnia 2022 r. i trwa do czwartku 14 kwietnia 2022 r. W piątek 15 kwietnia br. nie będą odbywały się egzaminy.


Rezerwacje zostaną uruchomione w dniu 28 marca 2022 r. o godz. 9.00

Do egzaminów w sesji kwietniowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby, dla których sesja kwietniowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział (dotyczy osób, którym kończy się 18-miesięczny termin + odstępstwa, na zdanie egzaminów) i będą one traktowane jak osoby z rezerwacją,
• osoby bez rezerwacji w dniach 4 – 13 kwietnia br.

 

W poczekalni LKE działa kolejkomat. Od godziny 9 można pobierać numerki. Prosimy o stosowanie się do zaleceń osób z komisji egzaminacyjnej w zakresie organizacji.
Informujemy także, że poczekalnia będzie czynna od godz. 9. W poczekalni LKE mogą przebywać tylko i wyłącznie kandydaci podchodzący do egzaminów w danym dniu.
Przypominamy, że na terenie Urzędu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Osoby bez prawidłowo założonej maseczki nie będą obsługiwane.
UWAGA! w dniu 14/04/2022 (czwartek) osoby bez rezerwacji nie będą mogły przystępować do egzaminów w ULC.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o odwoływanie rezerwacji w przypadku braku możliwości uczestniczenia w sesji tak aby inni kandydaci mogli skorzystać z rezerwacji. Nieodwołanie rezerwacji skutkuje zmniejszeniem limitu przysługujących rezerwacji w danej sesji.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 7 – 8 kwietnia 2022 r. w Centrum Lotniczym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) odbędzie się sesja egzaminów teoretycznych na licencje:
• pilota samolotowego rekreacyjnego LAPL(A),
• pilota samolotowego turystycznego PPL(A),
• pilota śmigłowcowego rekreacyjnego LAPL(H),
• pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H),
• pilota szybowcowego SPL,
• pilota balonowego BPL.
Sesja egzaminacyjna odbędzie się w godzinach 9:00 – 15:00
Rezerwacje zostaną uruchomione 25 marca 2022 r. o godz. 9.00


Zwracamy się także z prośbą aby osoby, które na egzaminy do Centrum Lotniczego PWSZ w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55) przylatują statkami powietrznymi zgłaszały ten fakt służbom lotniska Depułtycze Królewskie (EPCD) na 24 godziny przed przylotem zgodnie z AIP VFR Polska.
Do egzaminów w sesji kwietniowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby, dla których sesja kwietniowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział (dotyczy osób, którym kończy się 18-miesięczny termin + odstępstwa, na zdanie egzaminów) i będą one traktowane jak osoby z rezerwacją,
• osoby bez rezerwacji.


Szanowni Państwo, informujemy, że ze względu na trwający stan epidemii, w przypadku dużej liczby zakażeń powyższe ustalenia mogą ulec zmianie.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies