12.10.2022 Aktualizacja: 10.11.2022

Zaproszenie na Krajową Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego zaprasza wszystkich zainteresowanych na Krajową Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym, która odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2022 r., na terenie Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa w Warszawie.

Konferencja podsumuje rok 2021/2022 w lotnictwie cywilnym. Podczas spotkania omawiane będą m. in. zagadnienia związane z nadzorem nad podmiotami pod kątem bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym oraz bieżących zmian w przepisach.

Szczegółowa agenda oraz tematy wystąpień zostaną opublikowane na stronie Urzędu w późniejszym terminie. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty.

Uprzejmie prosimy o rejestrację na wydarzenie poprzez wypełnienie formularza w terminie do 21 listopada 2022 r.:

REJESTRACJA NA UDZIAŁ STACJONARNY

 

REJESTRACJA NA UDZIAŁ ON-LINE

 

Jak co roku, serdecznie zapraszamy organizacje z branży lotniczej do wzięcia aktywnego udziału w Krajowej Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym i zaprezentowania własnych doświadczeń związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem.

Na zgłoszenia prelegentów chętnych do zabrania głosu i omówienia wybranego tematu w formie prezentacji czekamy do 28 października 2022 r. pod adresem mailowym .
Na ten adres można kierować również wszelkie pytania dotyczące kwestii organizacyjnych.

W ramach konferencji będzie możliwość dołączenia do grona sygnatariuszy Deklaracji w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym (Deklaracji "Just Culture") oraz Forum Wymiany Danych SMS. Więcej informacji na temat obu inicjatyw znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu:

Deklaracja Just Culture

 

Forum wymiany danych SMS

 

Zgłoszenia chętnych do podpisania powyższych porozumień należy kierować drogą mailową na adres: .

Serdecznie zapraszamy!


Dane kontaktowe:Urząd Lotnictwa Cywilnego
ul. Marcina Flisa 2
02-247 Warszawa

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies