13.10.2022 Aktualizacja: 21.11.2022

Zaproszenie do udziału w posiedzeniach Krajowego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Dróg Startowych oraz Krajowego Zespołu ds. Zderzeń Statków Powietrznych ze Zwierzętami

Informujemy, że 25 listopada 2022 r. w trybie zdalnym, odbędą się posiedzenia Krajowych Zespołów ds. Bezpieczeństwa Dróg Startowych oraz ds. Zderzeń Statków Powietrznych ze Zwierzętami, na które w imieniu Przewodniczącego p. Michała Kozłowskiego, p.o. Wiceprezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego ds. Infrastruktury Lotniczej, serdecznie zapraszamy.


Celem posiedzeń obu Zespołów jest podzielenie się doświadczeniami, jak również prezentacja istotnych zagadnień problemowych, które zostaną poddane wspólnej analizie i dyskusji w aspektach praktycznych i teoretycznych.
Zapraszamy do aktywnego udziału w posiedzeniach Zespołów, jak również do zgłaszania tematów wystąpień do 25 października 2022 r. na adresy e-mailowe:  oraz  i dziękujemy za już otrzymane zgłoszenia interesujących tematów.
W zgłoszeniu prosimy o podanie danych Prelegenta(-ów) oraz przewidywany czas wystąpienia, które zostaną odpowiednio wprowadzone do agend każdego z posiedzeń.

Informacje organizacyjne oraz agendy spotkań zostaną wkrótce opublikowane na stronie internetowej Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies