19.10.2022 Aktualizacja: 21.10.2022

"Warsztaty dotyczące transportu materiałów niebezpiecznych drogą powietrzną" - [AGENDA]

26 października 2022 r. w siedzibie Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa w Warszawie, odbędą się "Warsztaty dotyczące transportu materiałów niebezpiecznych drogą powietrzną" organizowane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Podczas spotkania omawiane będą m.in. zagadnienia związane z wejściem w życie Ustawy dotyczącej transportu materiałów niebezpiecznych drogą powietrzną oraz szkoleń w procesach transportu materiałów niebezpiecznych drogą powietrzną opartych na podejściu kompetencyjnym.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach, prosimy o rejestrację do 24 października 2022 r. do godziny 12:00

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zachęcamy do przesłania propozycji tematów do poruszenia w trakcie warsztatów, w terminie do 14 października 2022 r. na adres mailowy:   

Zachęcamy do zapoznania się z AGENDĄ

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies