26.10.2022 Aktualizacja: 26.10.2022

Konferencja Bezpieczeństwa IATA

W dniach 25–27 października 2022 r. Prezes ULC Piotr Samson uczestniczy w Konferencji Bezpieczeństwa IATA, która odbywa się w Dubaju pod hasłem „Emerging Stronger – Safely Transforming to a More Resilient Tomorrow". Konferencja jest okazją do dyskusji na temat bezpieczeństwa i ochrony w lotnictwie w okresie wychodzenia z kryzysu. Uczestnikami wydarzenia są kluczowi przedstawiciele branży lotniczej.

Prezes ULC bierze udział w panelu dotyczącym przyszłej roli nadzorów lotniczych pełniących rolę regulatorów branży wraz ze Stephenem Creamerem, Dyrektorem Biura Żeglugi Powietrznej ICAO i Billym Nolenem, p.o. Administratora FAA. Dyskusję w ramach panelu moderuje Giancarlo Buono, Dyrektor Regionalny na Europę ds. Bezpieczeństwa Operacyjnego i Ochrony w IATA.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies