16.01.2023 Aktualizacja: 18.01.2023

"Warsztaty SMS" - [Agenda]

Szanowani Państwo,
przypominamy, że w dniach 2-3 lutego 2023 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbędą się Warsztaty SMS organizowane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Spotkanie będzie prowadzone w formie hybrydowej tj. z możliwością udziału stacjonarnego lub zdalnego.

Agenda

  

Wszystkich zainteresowanych, którzy nie zgłosili swojego udziału, prosimy o rejestrację do 31 stycznia 2023 r. poprzez wybrany formularz rejestracyjny:

Udział stacjonarny

 

Udział online


Podczas warsztatów omówione zostaną tematy związane z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem w organizacji lotniczej – przypomnienie podstawowych zasad oraz wszystkich elementów SMS-a. W związku z planowanym na 1 lutego przejściem z systemu CBZ na ECCAIRS2, jedna z prezentacji dotyczyć będzie zgłaszania zdarzeń lotniczych w kontekście użytkowania nowej platformy.

Osoby, które wezmą udział we wszystkich zajęciach w trybie stacjonarnym otrzymają stosowne zaświadczenie o uczestnictwie.

Wszystkich uczestników planujących udział w wydarzeniu na miejscu w Rzeszowie firma Heli-One (Poland) Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na zwiedzanie siedziby firmy i bazy szkoleniowo-technicznej na lotnisku Rzeszów-Jasionka – w godzinach popołudniowych, po pierwszym dniu Warsztatów.

Dojazd z Politechniki Rzeszowskiej na lotnisko – we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane proszone są o dokonanie zgłoszenia poprzez poniższy formularz w terminie do 30 stycznia 2023 r.:

Wizyta w siedzibie Heli-One

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies