16.06.2016 Aktualizacja: 28.06.2017

Zmiany wprowadzone do konspektu Planu strategicznego ULC na lata 2015-2019 w związku z ustaleniami podjętymi przez Kierownictwo Urzędu Lotnictwa Cywilnego na przeglądzie zarządzania ULC w dniu 9 marca 2017 roku

 

  1. Z listy wartości Urzędu Lotnictwa Cywilnego usunięto zapis „Bezstronność”, dodano natomiast zapis „Praca zespołowa”.
  2. Wprowadzono korektę do nazwy celu operacyjnego 2.3.: „Ograniczenie nieadekwatnych wymagań w stosunku do podmiotów lotniczych” (poprzednia wersja: „Ograniczenie nieracjonalnych wymagań w stosunku do podmiotów lotniczych”).
  3. Z działu „Zarządzanie Planem strategicznym” usunięto dwa pierwsze akapity oraz schemat narzędzi zarządzania.
  4. We wzorze formularza wskaźników celów strategicznych:

    a. Usunięto wskaźnik A celu strategicznego nr 2: „Stopień realizacji planu inicjatyw legislacyjnych”. W jego miejsce wprowadzono wskaźnik: „Liczba połączeń w ruchu regularnym w letnim sezonie rozkładowym do/z polskich portów lotniczych (połączenia krajowe liczone tylko raz)”.
    b. Usunięto wskaźnik A celu strategicznego nr 3: „Liczba uzasadnionych skarg na działanie lub bezczynność Urzędu w stosunku do  liczby wszystkich wydanych decyzji administracyjnych przez Prezesa  Urzędu”.
    c. Wprowadzono korektę do nazwy dotychczasowego wskaźnika B (obecnie wskaźnika A) celu strategicznego nr 3: „Liczba decyzji administracyjnych zakończonych negatywnym dla ULC, prawomocnym wyrokiem przez sąd ostatniej instancji, w stosunku do liczby wszystkich decyzji wydanych przez Prezesa Urzędu” (poprzednia wersja: „Liczba decyzji administracyjnych, zakwestionowanych oraz zakończonych negatywnym dla ULC, prawomocnym wyrokiem przez sąd ostatniej instancji, w stosunku do liczby wszystkich decyzji wydanych przez Prezesa Urzędu”).

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies