10.11.2022 Aktualizacja: 17.11.2022

Krajowa Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym [AGENDA]

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego zaprasza na Krajową Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym, która odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2022 r., na terenie Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa w Warszawie.

Konferencja podsumuje rok 2021/2022 w lotnictwie cywilnym. Podczas spotkania omawiane będą m. in. zagadnienia związane z nadzorem nad podmiotami pod kątem bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym oraz bieżących zmian w przepisach.

 

AGENDA KONFERENCJI

 

Uprzejmie prosimy o rejestrację na wydarzenie za pośrednictwem formularza - do 21 listopada 2022 r.:

 

REJESTRACJA NA UDZIAŁ STACJONARNY

 

REJESTRACJA NA UDZIAŁ ON-LINE

 

W ramach konferencji będzie możliwość dołączenia do grona sygnatariuszy Deklaracji w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym (Deklaracji "Just Culture") oraz Forum Wymiany Danych SMS. Więcej informacji na temat obu inicjatyw znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu:

Deklaracja Just Culture

 

Forum wymiany danych SMS

 

Jednocześnie informujemy, że podczas Konferencji, Branżowy Punkt Kontaktowy Inteligentna i Czysta Mobilność organizuje matchmaking dla przedsiębiorców i naukowców zainteresowanych wspólnym aplikowaniem do projektów z programu Horyzont Europa w tematyce „Safe Secure, Resilient Air Transport”. Serdecznie zachęcamy do udziału w sesji matchmakingowej, podczas której przekażemy informacje o trendach w obszarze lotnictwa i bezpieczeństwa, o nowych obszarach tematycznych w programie Horyzont Europa i korzyściach z aplikowania do programu [ZAPROSZENIE]

Branżowy Punkt Kontaktowy Inteligentna i Czysta Mobilność powołany został przez Ministra Edukacji i Nauki.

 

Zgłoszenia chętnych do podpisania powyższych porozumień należy kierować drogą mailową na adres: .

Serdecznie zapraszamy!


Dane kontaktowe:Urząd Lotnictwa Cywilnego
ul. Marcina Flisa 2
02-247 Warszawa

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies