31.01.2018 Aktualizacja: 11.06.2018

Narzędzie oceny systemu zarządzania EASA

Prezes ULC opublikował polskojęzyczną wersję "Narzędzia oceny systemu zarządzania" (EASA Management System Assessment Tool). Narzędzie oceny może być wykorzystywane przez organizacje w celu oceny skuteczności własnego SMS w celu ciągłego doskonalenia oraz jako narzędzie do oceny systemów zarządzania bezpieczeństwem podwykonawców. Dokument ten jest równoważny z dotychczasowym "Safety Management System Evaluation Tool" opracowanym przez SM ICG (Safety Management International Collaboration Group).

pdfEASA_SMS_Tool.pdf2.41 MB

*Lista kontrolna do Narzędzia oceny systemu zarządzania (EASA Management System Assessment Tool) w formacie Excel.

xlsxLista kontrolna do Narzedzia oceny systemu zarzadzania SMS ULC PM2d.xlsx44.15 KB

*Lista kontrolna do Narzędzia oceny systemu zarządzania (EASA Management System Assessment Tool)  do druku - w formacie PDF.

pdfLista kontrolna do Narzedzia oceny systemu zarzadzania SMS ULC pdf156.83 KB

 

Uwaga:
Tylko kolumny E, F i G są przeznaczone do uzupełniania przez osoby odpowiedzialne do wypełnienia listy kontrolnej w organizacji. W kolumnie E należy zaznaczyć np. „X” tylko tę komórkę, która wskazuje na właściwy poziom osiągnięty przez organizację (opisany w kolumnach C i D).

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies